Jurský svět: Socha padlého království 1/6 Stygimoloch 70 cm

  • EAN: 4582535944388
  • Výrobní číslo: P1SLMCJW2-05
Prime 1 Studio s hrdostí představuje nejnovější přírůstek do naší sbírky Legacy Museum Collection, LMCJW-05 Stygimoloch v měřítku 1:6 z Jurassic World: Fallen Kingdom. Stygimoloch je z rodiny dinosaurů známých jako Pachycephalosauři. Tito dinosauři jsou známí tím, že mají na lebce velkou kostěnou kopuli; Stygimoloch, který se často používá k boji a vyjadřování dominance, je vzácný, protože z něj vyčnívají smrtící hroty, které brání predátorům, aby se mu pokusili kousnout do krku!

Zde jsme ukázali, jak Stiggy proráží skrz cihlová zeď. Inspirovali jsme se ikonickou scénou v Jurassic World: Fallen Kingdom, ve které Stygimoloch během aukce nechtěně osvobodí Owena a Claire z jejich cel v Lockwood Manor.

Vložili jsme nejvyšší pozornost k detailům Stiggyho design. Ujistili jsme se, že jsme mu vylepšili proporce od hlavy k tělu a složité znaky na obličeji a těle. Stiggyho největší předností je jeho kopulovitá lebka, která vyčnívá ven, připravená narazit do čehokoliv, co musí. Jsme rádi, že vám můžeme přinést nejpřesnější filmový Stygimoloch na trhu, který musí mít fanoušci Jurského světa všude!

Velikost produktu: 29 x 70 x 37 cm

Poznámka: Vzhledem k velikosti této položky mohou být účtovány dodatečné náklady na dopravu. Ke stanovení těchto nákladů je kromě vaší polohy zapotřebí skutečná velikost a hmotnost balíku. Oba jsou v tuto chvíli neznámé a nemusí být dostupné, dokud produkt nedorazí do našeho skladu.