Plastikový model Evoroids Kit EVV-GC1 G-Crawler 8 cm

  • EAN: 190526045002
  • Výrobní číslo: KTOIW003
Snadná montáž, snadná přeměna!

Nová řada stavebnic plastových modelů s cool a roztomilými roboty chibi od mechanického designéra Kunio Okawara je tu! Návod k této sérii obsahuje komiks, který nakreslil Koichi Tokita. Další postavou, která se připojí k sérii, je G-Crawler, společnice pilotky Yuny, která se dokáže přeměnit z robota chibi na tank bez potřeby výměnných dílů!

Tato série používá univerzální základní část který využívá 3mm spoje s jednoduchým designem, které lze snadno kombinovat za účelem modifikace a transformace modelů pro širokou škálu přizpůsobení. 3mm klouby jsou kompatibilní s dalšími originálními řadami Kotobukiya, jako jsou Frame Arms, Hexa Gear, Frame Arms Girl, Megami Device a další, což vám umožní vytvořit širokou škálu vlastních mechanizmů omezených pouze vaší představivostí!

Specifikace modelu:

- Základní část, která se skládá z 3mm spojů, lze použít jako transformační rám, který lze přepínat mezi režimem robota a tanku.
- Model lze upravit pomocí různých dílů, jako jsou zbraně MSG pomocí 3mm kloubů na hlavním těle.
- Hlavní klouby, včetně krku, boků, ramen, zápěstí a stehen, jsou všechny 3mm, takže je možné rozšířit model pomocí volitelných dílů ze série MSG, jako jsou Mecha Supply Joint Sets.
- Hlavní barevné schéma modelu je zelené a khaki, s jádrem z gunmetalu, průhledným modrým hledím a čirým červená hlavní kamera. Sada také obsahuje nálepky, které znovu vytvoří design z ilustrace.

Zahrnuté položky:

- Hlavní zbraň x1
- Protiletadlová zbraň x2