Akční figurka Ghost Ultimates Papa Emeritus I 18 cm

  • EAN: 840049813298
  • Výrobní číslo: SUP7-DE-GSBCW01-PAP-01
\"Dnes večer jsme povoláni pro božskou věc...\" U příležitosti 10. výročí debutového alba nejtajemnější rockové kapely Ghost je Super7 poctěno přivítat Papa Emeritus I na našich ULTIMATES! Sbírka figurek.

Papa Emeritus Byl jsem předchůdcem fenoménu těžkého rocku, Ghost. Ze stínů on a jeho bezejmenní ghúlové naplnili éter zvuky temných rituálů, lidských obětí a satanských hymnů. Papa Emeritus I, známý svou tajemnou povahou a agresivní jevištní přítomností, povýšil Ghost do výšek, kterých kdy dosáhl jen málokdo z kléru. Během svého působení ve funkci Papa několikrát cestoval po USA a Evropě, přičemž zůstal věrný poselství Temného ministerstva. Zatímco úspěchy Papa Emeritus I ve jménu Satana byly četné, duchovenstvo mělo ještě větší plány na ovládnutí světa...
Tato na zakázku vyrobená luxusní 7" vysoce kloubová figurka představuje Papa Emeritus I. éra alba Opus Eponymous. Figurka je bohatě propracovaná a namalovaná a obsahuje impozantní sortiment vyměnitelných doplňků:

- 2 hlavy (Tatínek I s Original Mitre a Papa I se Golden Mitre)
- 1 pár pěstí v černých rukavicích
- 1 pár uchopovacích rukou v černých rukavicích
- 1 pár výrazných rukou v černých rukavicích
- 2 měkké oděvy (originální červená / černá a bílá / zlatá)
- 2 Thuribles se skutečnými řetízky (stříbrný a zlatý) Mikrofon se stojánkem
- Mikrofon a mikrofonní stojánek

Papa Emeritus Přijdu také zabalený v luxusní krabičce ve stylu pouzdra Je k dispozici po omezenou dobu a je nutností pro všechny členy The Clergy!