Miniatura D&D Icons of the Realms předmalovaná Archdevil - Geryon

  • EAN: 634482960608
  • Výrobní číslo: WIZ96060
Výrobce
Geryon je uzavřen v nekonečném boji s Levistusem o kontrolu nad Stygií. Ti dva spolu bojovali po staletí a každý z nich nesčetněkrát vytlačil druhé. V současné době zaujímá Geryon zvláštní pozici v pekelné hierarchii. Ačkoli si Levistus stále nárokuje vládu nad Stygií, na příkaz Asmodea byl uvězněn v obrovském bloku ledu. Geryon shromažďuje své následovníky a snaží se objevit prostředky, jak nahradit svého nenáviděného rivala.

Mezi arciďábly jsou Geryon a Zariel známí především svými bojovými schopnostmi. Je to divoký lovec a neúnavný stopař. Jiní ďáblové velí legiím a vyzývají své následovníky, aby bojovali s jejich nepřáteli. Geryon miluje ten pocit, kdy se pod jeho drápy drtí maso a ocel, a chuť krve jeho nepřátel.

Geryonova zuřivost mu dobře slouží ve zmrzlém odpadu Stygie, ale také omezuje jeho schopnost sbírat duše a vytvářet efektivní hierarchii. Mudrci, kteří studují Devět pekel, věří, že bitva o kontrolu nad Stygií je zkouškou, kterou provedl Asmodeus v naději, že odstraní ty nejhorší impulsy od Geryona i Levista, nebo alespoň otevře dveře pro kompetentní náhradu za oba, aby se z toho dostali. řadách.