Vážení zákazníci, od 28.11. 2022 již negarantujeme dodání do Vánoc.
Děkujeme za pochopení.

Předmalované miniatury D&D Icons of the Realms Archdevils - Bael, Bel a Zariel - Poškozený obal

  • EAN: 16559875877762
  • Výrobní číslo: WIZ96106WMS1DAP
Vzhledem k tomu, že Krvavá válka zuří celé věky a její konec je v nedohlednu, mají ambiciózní arciďáblové mnoho příležitostí získat slávu, slávu a moc v pokračujícím boji proti démonům.

Bael

Vévoda Bael, jeden z nejvýznamnějších vazalů Mammonu, získal slávu a uznání za svá vítězství. Bael, pověřený předními šedesáti šesti rotami ostnatých ďáblů, se ukázal jako taktický génius a získal si úctu pro sebe a svého pána jako výsledek vítězství za vítězstvím nad propastným hostitelem. Mammon spoléhá na Baela, kvůli jeho bojové prozíravosti, aby ochránil jeho majetek. Mammon nebyl nikdy vytlačen v době, kdy tolik jiných arciďáblů ztratilo své pozice, což je důkazem Baelových dovedností na bitevním poli.

Bel

Od jeho bašta, Zarielův zástupce a bývalý pán Avernu dohlíží na kovárny, které poskytují zbraně a brnění pro Krvavou válku. Ačkoli Asmodeus nařídil Zariel, aby přijala Bela jako svého rádce, Bel a Zariel se navzájem nenávidí a vymýšlejí rozptýlení, aby je od sebe oddělili.

Zariel

Kdysi mocný anděl pověřen sledováním V době Krvavé války podlehl Zariel ničivému vlivu Devíti pekel a upadl z milosti. Asmodeus obdivoval Zarielinu vášeň pro válku a nabídl jí vládu nad Avernu. Přijala jeho nabídku a byla Asmodeem proměněna v arciďábla.