Batmobil DC Comics Diecast Voice Activated Batmobil 10 cm

  • EAN: 843309129030
  • Výrobní číslo: YUME12903
Jednoduché \"Hej, Batmobile...\" stačí k tomu, aby se váš osobní asistent rozběhl do akce, tato elegantní replika obsahuje technologii hlasové aktivace! Batmobil s hlasem aktivovaným hlasem YuMe Toys je perfektním doplňkem každého netopýřího doupěte a poskytuje interaktivní zábavu pro všechny typy hrdinů – chlapce, dívky i sběratele.

Jednoduše se připojte k Batmobilu aktivovanému hlasem přes Siri, Google Nyní nebo bezdrátové Bluetooth prostřednictvím vašeho chytrého zařízení. Pokud máte v telefonu aplikaci pro chytrou domácnost, Batmobil umí ovládat i osvětlení a mnoho dalšího. Hlasem aktivovaný Batmobil je dokonalým osobním asistentem pro celou rodinu!

Brzy budete mít vše, co potřebujete, abyste se oblékli a zachránili den, stejně jako Bruce Wayne pro Gotham.

- HLASEM AKTIVOVANÝ BATMOBILE. Je dokonalým osobním asistentem pro rodinný dům.
- PŘIPOJENÍ BLUETOOTH. Jednoduše se připojte k hlasově aktivovanému Batmobilu prostřednictvím Siri, Google Now nebo bezdrátového Bluetooth prostřednictvím vašeho chytrého zařízení.
- OSOBNÍ ASISTENT BATMOBILU. Stačí říct „Hej Batmobile“ a je připraven odpovědět na všechny vaše otázky. Můžete se také připojit ke svému chytrému domu.
- LEHKÝ VÝSTAVNÍ KOUSEK PRO SBĚRATELE. Elegantní, tlakově litý vůz stojí na černém podstavci s malým emblémem netopýra na přední části. K dispozici je přístupná kapota motoru, výsuvný kokpit a výklopné zbraně na boku.

Velikost: cca 10 x 6 x 5 cm