Socha Bud Spencera 1/6 1970 44 cm

  • Katalogové číslo: SCD200006
Výrobce
Olympijský plavec, skladatel, pilot, vynálezce a ikona evropské kultovní kinematografie. I když toto jsou některé (a dokonce ne všechny) kroky v neuvěřitelném životě a díle velkého Buda Spencera, mnozí z nás ho prostě vidí jako svého dětského hrdinu! Jen velmi málo herců má oddaný kult jako legenda italského plátna.

Fanoušci a sběratelé už mnoho let zoufale čekají na nějaké špičkové sběratelské předměty Buda Spencera a čekání je konečně u konce! supacraft® hrdě představuje první oficiálně licencovanou sochu Buda Spencera z pryskyřice v měřítku 1/6 na světě. Ukazuje ho v jeho začátcích hraní v několika filmech Spaghetti Western, které tomuto žánru přinesly tolik zábavy.

Socha je věrná Budově vzhledu v té době a překypuje detaily. Socha hlavy obsahuje neuvěřitelnou podobiznu Buda Spencera a také jeho postavu, uvolněnou pózu a výraz obličeje a oblečení, které nosí – to vše vypadá jako vystřižené ze stříbrného plátna. Mnoho malých detailů, jako je zaprášený vzhled jeho oblečení, skvrna od potu na zádech, špína pod nehty, pásek, šerifská hvězda, ostruhy a dokonce i místo, kde má rozepjatou košili, potěší srdce každého sběratele. . Vyjímatelná pistole perfektně zapadne do pouzdra. Krásně zpracovaný podstavec diorámy dodává všemu dokonalý konečný nádech.

My v supacraft® jsme měli tu čest a privilegium spolupracovat přímo s panem Spencerem na realizaci tohoto mistrovského díla! Samotný Maestro schválil konečný prototyp tohoto sběratelského předmětu na začátku roku 2016, než později toho roku bohužel zemřel. Navždy si ho budeme pamatovat jako laskavého, skromného, ​​nadživotního člověka, kterým byl, a jsme rádi, že můžeme uctít jeho odkaz tak nádherným uměleckým dílem.

Socha je omezena na 1 500 kusů a bude obsahovat certifikát pravosti a medaili pravosti, která je umístěna v pouzdře s velurovým vnitřkem.

Vlastnosti:

- socha z pryskyřice v měřítku 1/6

- Podstavec diorámy ve westernovém stylu\n- Limitovaná edice 1 500 kusů

- Certifikát a medaile pravosti

- Celobarevné kartonové balení s pěnovým vnitřkem

Specifikace produktu:

Výška: 44 cm (výška postavy bez podstavce: 32 cm)

Délka: 20 cm

Šířka: 22 cm

Hmotnost: 3965 g