Vážení zákazníci, od 28.11. 2022 již negarantujeme dodání do Vánoc.
Děkujeme za pochopení.

BTS Statue Premium Logo BTS: Hangeul Edition 18 cm

  • EAN: 2005906
  • Výrobní číslo: SS2005906
Sideshow představuje prémiové logo BTS: Hangeul Edition, speciální edici licencovaného sběratelského předmětu BTS, který využívá návrhy písem BTS Hangeul na oslavu jihokorejského národního pamětního dne Hangeul.

Premium BTS Logo: Hangeul Edition měří 7" na výšku a 4,5" na šířku a má ikonický tvar loga popových ikon 21. století, vizualizované jako sada dveří otevírajících se směrem ven. a zahrnuje barevné pole znaků korejské abecedy, známé jako Hangeul, přes vzor více písmen načrtnutých na černém pozadí. Tato sběratelská socha speciální edice spočívá na jednoduchém černém podstavci s iniciálami BTS vytištěnými na jedné straně.

Prémiové logo BTS: Hangeul Edition obsahuje jasně červené, oranžové, modré, zelené a fialové písmo BTS Hangeul nad symbolem ARMY na jedné straně sochy. Slova ve středu symbolu jsou \"Bangtan Sonyeondan\", plná verze zkratky BTS. Tyto symboly existují v harmonii, spojují minulost a přítomnost v jednom elegantním designu a staví BTS přímo do srdce zákazníků.

Oslavte talent RM, Jina, SUGA, j-hope, Jimina, V a Jung Kooka, když si dnes domů přinesete Premium BTS Logo: Hangeul Edition na svou poličku!

Rozměr: 18 x 11 x 8 cm