Vážení zákazníci, od 28.11. 2022 již negarantujeme dodání do Vánoc.
Děkujeme za pochopení.

Boglins Ruční loutka King Wort

  • EAN: 850027360096
  • Výrobní číslo: TRIAT10011
Boglins® jsou zpět ve své původní velikosti a klecích, ale vyvinuly se! Boglins® byli extrémně populární v USA v letech 1987 - 1989, poté tyto strašidelné a roztomilé loutky cestovaly po Evropě, Kanadě, Japonsku a Austrálii dalších 7 let, ale od té doby se schovávaly. Nyní jsou Boglins® zpět s nově vyvinutými styly a připraveni vyrazit z klecí!

King Wort, takzvaný \'Král šílenců\', utrpěl praky a šípy mnoha bitvy v Boglands. Chytil téměř všechno, co na něj mrštilo, ale ty, které minul, mu zanechaly pytel na celý život. Žádná velká krása na začátek, King Wort byl vždy důstojným vůdcem své skupiny defektů a odmítnutých.
Tito \'defekty\', kteří byli opovrženi a vyhnáni z ostatních Boglands, se všichni shromáždili v King Wort\'s říši, kde byli přijímáni pro obsah svého charakteru a ne pro nějaký umělý standard boglinské krásy.
Tady byly takzvané defekty místo toho ohlašovány jako dobře prožitý život, což pro krále Worta znamená život dobývání a bitvy jizvy. Život těch lepších věcí, umění, literatury, hudby, vědy a kreativních zážitků. Není to život v marnivosti a plastifikované dokonalosti.
Mnoho z deformovaných a znetvořených našlo zajímavé způsoby, jak kompenzovat svou ztrátu tím, že si postavili komplikovaná mechanická prodloužení svých končetin. Některá z těchto robotických nástavců se ukázala být lepší než jejich původní části těla.
Nakonec je země King Wort jednou z velkých úspěchů a ostatní Boglin Kings se na ni dívají žárlivýma očima.Tato oficiálně licencovaná loutka Boglins je cca. 17 cm vysoký a vyrobený z TPR.