Batman Classic TV Series 5 bodů Akční figurky Deluxe Box Set Batman (1966) 9 cm

  • EAN: 696198170504
  • Výrobní číslo: MEZ17050
Motiv
Batman

bodů - Batman (1966): Deluxe Boxed Set, inspirovaný živým akčním televizním seriálem ze 60. let.

Svatý konečný netopýří set! Jste fanouškem Batmana? Máte nostalgickou lásku k televiznímu pořadu Batman z roku 1966? Je pro vás sbírání věcí o Batmanovi? Pak se podívejte na tuto luxusní krabicovou sadu!

Tato luxusní krabicová sada obsahuje neuvěřitelných 7 figurek, všechny s vyměnitelnými hlavami a příslušenstvím, Batmobil a dioráma Batcave/Wayne Manor!

The 5 Points Batman (1966) : Deluxe Boxed Set obsahuje oblíbenou dvojici bojujících proti zločinu a řadu nejznámějších padouchů Gotham City, z nichž každý má své vlastní vyměnitelné hlavy a příslušenství.

Batmobil má dvě sedadla Batman a Robin mohou sedět, otáčející se kola, zatahovací pila, která se aktivuje tlačítkem na čelním skle, a připojitelný raketový plamen, když jsou vaše atomové turbíny napájeny a jste připraveni vyjet!
< br />Po sestavení obsahuje Batcave Batcomputery, Batpoles a všechny detaily Batcave, jak je vidět na výstavě.

The 5 Points Batman (1966): Deluxe Boxed Set obsahuje:

- Batman - proslulý zločinecký superhrdina z Gothamu. Kromě obrovského množství hi-tech vychytávek vycvičil Batman své tělo a mysl tak, aby dosáhly vrcholu lidské kondice, aby mohly bojovat se silami zla.
- Robin – chlapecký zázrak a Batmanův věrný pomocník. Batman a Robin společně tvoří dynamické duo.
- Alfred - věrný komorník Bruce Wayna a jediný člověk, který zná tajnou identitu Batmana a Robina. Alfred je zaneprázdněn svými povinnostmi na Wayne Manor a pod ním v Batcave.
- Catwoman – neprofesionální zločinec, zloděj a úhlavní nepřítel Batmana a Robina.
- Joker – klaun princ zločinu jehož vtipy a žerty jsou páchány uprostřed jeho ohavných zločinů.
- Tučňák – odporný ďábel a zločinný strůjce se zálibou ve specializovaných, hi-tech deštnících.
- Hádankář – kvízový kriminální trik a jeden z Batmanů \'s největší nepřátelé. Hádankář páchá různé bizarní zločiny a zanechává za sebou hádanky, které vedou k jeho dalšímu provinění.
- Batmobil – super nabité, super vozidlo plné vychytávek, které pomáhají Dynamickému duu během jejich misí.
- Batcave – tajné podzemní velitelství Batmana a Robina. Batcave obsahuje přímý průchod do Wayne Manor a obsahuje širokou škálu vybavení pro boj se zločinem.

5 bodů je vylepšením Mezca oproti kloubovým akčním figurkám z minulých let. Tyto vysoce detailní, polohovatelné akční figurky obsahují některé z nejznámějších tváří popkultury, staré i nové.

5 bodů: Batman (1966): Deluxe Boxed Set je zabaleno ve sběratelském přátelský box, navržený s ohledem na sběratele.