Avengers Endgame Master Craft Statue Nano Gauntlet 1/14000605 47 cm

  • EAN: 4710586069297
  • Výrobní číslo: BKDMC-026
já...jsem...Iron Man!

Film \'Avengers Endgame\' byl hořkosladkým rozloučením s jedním z nejikoničtějších superhrdinů v historii filmu. Téměř deset let budování světa vedlo k nyní slavnému snímku Iron Mana s Nano Gauntlet a celou sadou Kamenů nekonečna, ukradených nic netušícímu Thanosovi v posledních hodinách poslední bitvy filmu.
Věděl, že existuje 1/14000605 šance na záchranu vesmíru, pronesl svá poslední slova: \"A já...jsem...Iron Man!", luskl prsty a vytvořil kinematografickou historii! Obětování sebe sama pro osud vesmíru byla nezapomenutelná scéna plná šoku a úžasu!

Je to tedy s hrdostí, že \'Entertainment Experience Brand\' Beast Kingdom oslavuje tento historický film událost s uvedením MC-026 Avengers: Endgame Master Craft Nano Gauntlet. Fanoušci si mohou užít ručně vyrobenou a ručně malovanou rekuperaci Nano-Gauntlet v měřítku 1:1, kompletní se všemi pěti kameny nekonečna.
Sběratelé mohou také zažít MK85 Nano Gauntlet s autentickým bitevním poškozením a \'lehkými prasklinami\', kde Kameny nekonečna pronikly brněním Iron Mana. Dýchací LED svítící mechanismus napájený přes USB také umožňuje sběratelům dokonalé oživení kamenů.

Speciální funkce:

- Obsahuje funkci LED osvětlení
- Obsahuje 1x kabel Micro USB
- USB nabíječka není součástí dodávky

Omezeno pouze na 3 000 kusů po celém světě.

Nezapomeňte si objednat ten svůj v autorizované prodejně a odneste si domů kousek filmové magie!

Velikost: 18 x 18 x 47 cm