The Legend of Zelda Breath of the Wild PVC socha Hylian Shield sběratelská edice 29 cm - poškozený obal

  • EAN: 16486209689616
  • Výrobní číslo: F4FBOTWHCWMS1DAP
First 4 Figures s hrdostí představuje svůj nejnovější sběratelský kousek z PVC, Hylian Shield z The Legend of Zelda ™: Breath of the Wild.

Hrdina Hyrule, Link, má při prozkoumávání rozlehlého království Hyrule k dispozici spoustu zbraní, sad brnění a štítů, ale jednu z jeho nejikoničtějších částí vybavení v celé The Legend. ze série Zelda ™ je Hylian Shield. Modrá přední strana se stříbrnými okraji, symbol Triforce a erb Hyrule jsou základními prvky jeho klasického designu a tato konkrétní socha byla inspirována designem z The Legend of Zelda ™: Breath of the Wild.

Pokud jde o základnu, na které je namontován, Hylian Shield se magneticky připevňuje ke stojanu displeje, se kterým je dodáván, což je jednoduché z hlediska designu, ale dokonale zvýrazňuje samotný štít. Sběratelská edice této sochy přichází s funkcí jasné LED pod zlatými nýtovými detaily stojanu, což dává štítu ještě majestátnější vzhled!

The Legend of Zelda ™: Breath of the Wild Hylian Shield (sběratelská edice) přichází s následujícím:

- The Legend of Zelda ™: Breath PVC sošky Wild Hylian Shield
- Magnetický stojan (s funkcí LED osvětlení)
- Leták F4F s 500 body odměny F4F v ceně
- Velikost: 29 x 20 x 13 cm
*Zobrazen prototyp, konečný produkt se může mírně lišit. Podrobnosti o produktu se mohou změnit bez dalšího upozornění.

Potřebná baterie (1x 18500, není součástí dodávky) - k dispozici samostatně (DPO18500) - S Micro-USB-pluginem (kabel není součástí dodávky)